KOLEKSİYON

Moda felsefesini zamansız bir yolculuk olarak benimseyen LANJERON koleksiyonları, feminen unsurlar taşıyan tasarımları, son derece zarif, sofistike ve modern çizgisiyle modaya zamansız ve asla eskimeyen bir yaklaşım getiriyor.

LANJERON yaşam stili, yüksek kalite bilinci ve tasarım beklentisi taşıyan, şıklığı ve konforu hayat tarzı olarak benimseyen, kendine güvenen kadınlar olarak tanımlanıyor.

Koleksiyon ilham sürecinde, renk hikâyeleri, modeller, kumaş ve desenler büyük bir özenle belirlenir. Koleksiyonu tamamlayan üretim süreci titiz bir işçilik, entegre üretim kabiliyeti ve büyük bir özveri ile hayata geçirilir.

Markanın geniş ürün gamı; ipek eşarplardan pamuk şallara, fular & bandana koleksiyonlarından pareo aksesuar koleksiyonlarına kadar uzanan, her zevke uyan, geniş bir yelpazeye yayılmaktadır.

İncelikli detayların yüksek kumaş kalitesi ile kusursuzca buluştuğu, feminen stile vurgu yapan aksesuarlarımız özel davetlerden sokak stiline, şık bir akşam yemeğinden iş vakitlerine günün her anında sizlere eşlik ediyor.

LANJERON koleksiyonu, zarafet ve asaletin ahengiyle vücut bulan modelleri ile zamansızlığa atıfta bulunuyor.